Serdecznie zapraszamy miłośników fotografii na plenery i warsztaty fotograficzne

Zarówno zawodowców, hobbystów i tych którzy fotografować chcą się dopiero nauczyć. My też nie potrafimy żyć bez robienia zdjęć, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce pracy i wypoczynku dla pasjonatów. Ponieważ nasz dom leży na samym końcu Polski, macie nieograniczone możliwości obserwacji i fotografowania przyrody zarówno ożywionej jak i nieożywionej. Bliskość Karkonoskiego Parku Narodowego, Gór Izerskich i licznych rezerwatów przyrody to gwarancja spotkania rzadkich okazów. Górski klimat naszych okolic to również niezapominanie spektakle atmosferyczne na niebie. Odległość od cywilizacji sprawia, że nocą jest tu naprawdę ciemno. Daje to doskonałe możliwości obserwacji nocnego nieba.

Dla tych, którzy wolą pracować w studio przygotowujemy miejsce wyposażone w niezbędny sprzęt studyjny. Nasze atelier będzie dostępne dla gości indywidualnych, grup zorganizowanych i użytkowników z zewnątrz. 

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z fotografią, lub masz pewne doświadczenie ale chcesz osiągnąć wyższy poziom również serdecznie zapraszamy. Prowadzimy plenery i warsztaty fotograficzne w różnorodnym zakresie począwszy od podstaw obsługi aparatu fotograficznego. 

Jeśli interesują Cię zajęcia zorganizowane w grupie, obserwuj naszego Facebooka. Wkrótce poinformujemy o najbliższych terminach. Jeśli wolisz pracować indywidualnie, napisz do nas jaka tematyka Cię interesuje i kiedy chcesz do nasz przyjechać.